Привітання колективу КУП НАН України з нагоди Всесвітнього Дня вчителя

5 Жовтня, 2023

Шановні науково-педагогічні працівники Київського університету права НАН України! Від щирого серця вітаємо Вас з Вашим професійним святом, що відзначається щорічно 5 жовтня у понад як 100 країнах світу, ‒ Всесвітнім днем вчителя.

Ця пам’ятна дата дає можливість замислитися над трансформаційною силою освітян, викликами, з якими вони стикаються, і підтримкою, якої вони потребують для повного розкриття свого потенціалу.

Важливість професії освітянина підкреслюється тим, що ЮНЕСКО у партнерстві з такими організаціями, як Міжнародна організація праці (МОП), ЮНІСЕФ та Інтернаціонал освіти (ІО), щороку організовує заходи та кампанії, спрямовані на підвищення обізнаності про роль вчителів у суспільстві. Ці щорічні кампанії часто присвячуються конкретним темам.

Святкування 2023 року припадає на час, коли світ бореться з безпрецедентною глобальною нестачею вчителів. Ця проблема ще більше загострюється через погіршення умов праці та зниження статусу професії освітянина. Тема 2023 року «Вчителі, яких ми потребуємо для освіти, яку ми хочемо: Глобальний імператив подолання дефіциту вчителів» підкреслює нагальність вирішення цієї кризи. Метою святкувань є пропаганда гідної та цінної професії вчителя, аналіз викликів, з якими стикаються освітяни, та висвітлення найкращих практик залучення, утримання та мотивації освітян.

Бажаємо Вам, шановні освітяни Київського університету права НАН України, міцного здоров’я, творчої наснаги, втілення у життя всіх Ваших науково-освітніх задумів, уважних та вдячних учнів, мирного неба над головою та якнайшвидшої перемоги України на агресором. Зі святом Вас, любі педагоги!

Колектив КУП НАН України