Привітання ректором університету Ю.Л. Бошицьким та студентами КУП НАНУ Президента Національної академії наук України Б.Є.Патона з Днем народження

30 Листопада, 2010

29 листопада 2010 року в Національній академії наук України студенти Київського університету права НАН України на запрошення ректора, професора, заслуженого юриста України Юрія Ладиславовича Бошицького, взяли участь у віншуванні науковця – легенду Бориса Євгеновича Патона.

Від професорсько–викладацького складу, студентства та від себе особисто Юрій Ладиславович з делегацією студентів подарували імениннику картину з чудовим зимовим пейзажем, яка стане частиною особистої галереї Бориса Патона.

Юрій Ладиславович у своєму вітанні висловив щирі теплі слова на честь іменинника, та запросив на відзначення 15-ї річниці КУП НАН України, яке відбудеться 16 грудня.

Музичні вітання пролунали від Юлії Дімітрівої, Марини Міхневич, які підготували пісні «Чарівна скрипка» та «Україна моя». Щиросердні вітання на адресу іменинника висловила президент студентського самоврядування – Марія Осядла, добре фото на згадку зробив – Олександр Малюк.

Попередньо студенти готувалися до цієї дати: відвідали етнографічний музей у Переяслав – Хмельницькому, в якому містяться експонати щодо відкриття методів дугового зварювання дідуся іменинника – Оскара Патона. У рамках програми «Пізнай свій край» студенти відвідали місто Ковель, в якому мали можливість ознайомитися з лабораторією дугового зварювання започаткованого Оскаром Патоном.