Привітання з Днем Збройних Сил України

6 Грудня, 2023

День Збройних Сил України

Сьогодні 6 грудня 2023 року в Україні відзначається професійне свято всіх військовослужбовців, які наразі перебувають на службі чи раніше служили в ЗСУ ‒ День Збройних Сил України.

Як гласить давній відомий вислів: «Si vis pacem, para bellum (лат. «якщо ви хочете миру, готуйтеся до війни»)». Ці древні але мудрі слова для України сьогодні, як ніколи, є вельми актуальними. В умовах сучасності найпоказовішим фактором у визначенні могутності нації є сильна армія, здатність протистояти будь-яким внутрішнім і, особливо, ‒ зовнішнім загрозам.

В умовах протистояння збройній агресії з боку держави-терориста, для України важливість наявності міцного, патріотично налаштованого, добре вишколеного та забезпеченого новітнім озброєнням війська є суворою реальністю сьогодення.

Саме Збройні Сили України стали на шляху ворога обороняючи Україну, захищаючи її суверенітет, територіальну цілісність та недоторканність від зазіхань новітньої московитської орди.

На сьогодні ЗСУ стали для українців усього світу державною інституцією, що наділена самим високим рейтингом довіри серед населення, і, без перебільшення, є одним з факторів, що об’єднує, згуртовує навколо себе не тільки суб’єктів державно-владних повноважень, але й суб’єктів українського громадянського суспільства.

Тому, сьогодні – свято не лише професійних військових, а й свято всієї країни, кожного свідомого українця, кожного добровольця, кожної сімʼї, члени якої боронять нашу державу від ворога, свято усіх, хто допомагає Збройним Силам України, донатить на армію, займається волонтерською діяльністю, лікує поранених, сумлінно виконує свою роботу в тилу задля досягнення єдиної спільної мети ‒ перемоги над підступним рашистським агресором.

Сьогодні ми від щирого серця вітаємо військовослужбовців Збройних Сил України та всіх українців з Днем Збройних Сил України, бажаємо міцного здоров’я, невтомних сил, твердого духу, палкого натхнення, незламної віри в якнайшвидшу перемогу українського народу над загарбниками. Слава ЗСУ! Слава Україні!!!

Колектив КУП НАН України