ПРИВІТАННЯ ВИПУСКНИКАМ ВІД РЕКТОРА, ПРОФЕСОРА Ю.Л.БОШИЦЬКОГО

ПРИВІТАННЯ ВИПУСКНИКАМ ВІД РЕКТОРА,

ПРОФЕСОРА Ю.Л.БОШИЦЬКОГО

Шановні випускники!

Сьогодення ставить перед українськими юристами складні завдання, ефективне вирішення яких надає можливість реалізувати суспільно корисні проекти та ініціативи.
     Не випадково, що реалії життя актуалізують необхідність неперервного професійного зростання, постійного оновлення напрямів, змісту і форм навчання відповідно до потреб економічного та соціального розвитку України, становлення демократичного суспільства.
     Ми впевнені, що отримані в університеті глибокі знання, дозволять Вам гідно вступити до молодої когорти правників і надалі лишатися на висоті вимог нашої доби.
     Дозвольте сердечно привітати Вас, дорогі випускники, та побажати Вам формувати свою професійну кар’єру на принципах соціальної справедливості, відповідальності, загальнолюдських цінностей.
     Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекає ще багато, наповнених корисними справами і земними радощами, років.

Ректор Київського університету

права НАН України, професор,

Заслужений юрист України                                                                                                                                   Ю. Бошицький