Призначено нового керівника Рівненського інституту КУП НАН України

1 Листопада, 2022

У вівторок 1 листопада 2022 року делегація Київського університету права НАН України у складі: ректора, проф. Бошицького Ю.Л., проректора з навчально-методичної роботи Антонової О.М., проректора з питань забезпечення і перспективного розвитку Вільчинської А.І., проректора з адміністративної роботи Маркевича А.М., вченого секретаря Андрусіва В.Г. з робочим візитом відвідала Рівненський інститут Київського університету права НАН України.

Члени делегації ознайомилися з матеріально-технічним забезпеченням РІКУП НАН України, провели робочі зустрічі зі співробітниками та науково-педагогічними працівниками інституту, взяли участь у зборах трудового колективу РІКУП НАН України, в ході яких було презентовано та обговорено Концепцію реорганізації управління діяльністю Рівненського інституту Київського університету права НАН України.

Основною метою Концепції визначено підвищення якості надання освітніх послуг Рівненським інститутом КУП НАН України та вихід з кризового становища і повернення до прибутковості діяльності Рівненського інституту КУП НАН України. Зазначену мету планується досягти шляхом централізації управління Рівненським інститутом Київського університету права НАН України та введенням антикризового менеджменту з боку посадових осіб КУП НАН України за такими напрямками як: діяльність завідувачів кафедр Рівненського інституту КУП НАН України; діяльність навчальної частини Рівненського інституту КУП НАН України; діяльність завідувача гуртожитку Рівненського інституту КУП НАН України та завідуючого відділом забезпечення Рівненського інституту КУП НАН України; контроль за розподілом обов’язків між працівниками Рівненського інституту КУП НАН України, підготовкою оновлених посадових інструкцій, контроль їх виконання; координація роботи структурних підрозділів Рівненського інституту КУП НАН України; діяльність завідувача наукової бібліотеки Рівненського інституту КУП НАН України; діяльність інспектора з кадрів Рівненського інституту КУП НАН України та іншими стратегічними напрямками роботи інституту.

На зборах трудового колективу РІКУП НАН України також було представлено новопризначеного директора Рівненського інституту Київського університету права НАН України – Вєтрова Івана Васильовича, який є знаною людиною в освітянських колах Рівненщини. Іван Васильович Вєтров значну частину свого трудового життя присвятив розвитку освіти та науки, працював на керівних посадах у закладах освіти Рівненщини (проректором Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти; директором Рівненської української гімназії) а також керував управлінням освіти і науки Рівненської облдержадміністрації.

Резюме Вєтрова Івана Васильовича.

Прес-Центр КУП НАНУ