Реформи у сфері юстиції України: орієнтири для майбутніх правників

17 Вересня, 2016

Київський університет права  НАН України став першим вищим навчальним закладом, студенти якого були удостоєні честі відкрити цикл зустрічей керівництва Міністерства юстиції України зі студентами українських вузів, які навчаються за напрямком «право», на тему: «Реформи у сфері юстиції України: орієнтири для майбутніх правників».

16 вересня 2016 р. студенти старших курсів  КУП НАН України  відвідали Міністерство юстиції України та зустрілися із заступником Міністра – керівником апарату Ганною Онищенко. Метою заходу було ознайомлення  студентів-юристів із станом реалізації реформ у сфері юстиції та надання інформації про напрямки діяльності Міністерства для студентів, які орієнтовані будувати свою кар’єру в апараті Міністерства юстиції України, його територіальних підрозділах та органах, уповноважених надавати безоплатну правовому допомогу.

Зустріч із заступником Міністра – керівником апарату відбулася у дружньому, невимушеному та доволі вільному форматі спілкування.  Ганна Володимирівна відповіла на всі питання студентів, а також поділилась своїм досвідом роботи на державній службі.

Для студентів, які планують будувати свою кар’єру в органах Міністерства юстиції України , важливо було почути відповіді на такі запитання:

Чи можливо пройти стажування в Міністерстві юстиції України?

Як потрапити на державну службу до Міністерства юстиції України?

Чи проводить Міністерство юстиції України  конференції для студентів юридичних вузів?

imgp9982s.jpg

imgp9998s.jpg

Також під час зустрічі було обговорено питання доцільності введення Зовнішнього  незалежного оцінювання для студентів-бакалаврів, які вирішили продовжувати навчання  у магістратурі юридичних факультетів українських ВНЗ.

По завершенню зустрічі студенти КУП НАН України висловили слова подяки Ганні Онищенко та координаторам заходу за гостинний прийом та цікаву бесіду, а також, ректору, професору, заслуженому юристу України Юрію Бошицькому за сприяння у проведенні зустрічей студентів університету з відомими державними діячами та провідними юристами України.

Матеріал підготували:

завідувач юридичної клініки «Фенікс», к.ю.н. М.О.  Гузеват,