Ректор КУП НАН України провів переговори у напрямку встановлення партнерських зв’язків з Посольством Федеративної Республіки Німеччини в Україні

19 Лютого, 2010

18 лютого в КУП НАН України відбувся визначний захід «Всеукраїнська науково-практична конференція присвячена пам’яті В.М.Корецького». В роботі конференції брали участь представники закордонних університетів і представництв.

Почесним гостем конференції була представник Посольства Федеративної Республіки Німеччини в Україні, керівник консульсько-правового відділу пані Крістіане Хульманн, а також доктор Стеффен Хінделенг (Берлінський університет ім. Гумбольдта, Німеччина).
Після роботи конференції, на запрошення ректора Ю.Бошицького, гості мали змогу познайомитись з КУП НАНУ та професорсько-викладацьким складом.

В ході зустрічі піднімалися питання щодо зміцнення партнерських відносин з Посольством Федеративної Республіки Німеччини в України, проведення сумісних заходів, налагодження нових контактів з закордонними інституціями, поповнення бібліотечного фонду університету виданнями на німецькій мові, залучення представників Посольства до тижня Німецької мови в КУП НАН України.
     Пані Крістіане Хульманн, в свою чергу, зазначила високий рівень наукового заходу КУП НАНУ, а також підтвердила свою готовність підтримувати партнерські зв’язки з університетом та сприяти у пошуку надійних партнерів серед навчальних закладів Німеччини.