Ректор КУП НАН України Ю.Л. Бошицький взяв участь у круглому столі на тему „Сім’я – основне соціально-педагогічне середовище виховання й розвитку дитини”

16 Жовтня, 2012

Яку роль відіграє сім’я у становленні особистості разом вирішували під час круглого столу «Сім’я – основне  соціально-педагогічне  середовище  виховання  й розвитку   дитини», що проводили у новій конференц-залі Рівненського інституту Київського університету права НАН України 11 жовтня. Організаторами заходу виступили управління освіти і науки Рівненської ОДА та Київський університет права НАН України.
     У засіданні круглого столу брали участь ректор Київського університету права НАН України Бошицький Ю.Л., проректор з гуманітарної та виховної роботи Київського університету права НАН України Левківська Г.П., декан юридичного факультету, кандидат юридичних наук Київського університету права НАН України Короленко М.П., старший помічник прокурора області з питань захисту прав і свобод неповнолітніх, старший радник юстиції Крот О.В., старший оперуповноважений відділу кримінальної міліції у справах дітей УМВС України у Рівненській області Гук О.В., начальник служби у справах дітей Марчук В.К., заступник начальника відділу у справах сім’ї та молоді Ліпський В.В., заступник директора обласного Центру соціальних служб у справах сім’ї, дітей та молоді Кудріна Т.В.

«Сім’я функціонує на основі спільного побуту, економічного, морально-психологічного укладу, виховання дітей, взаємної відповідальності. Вона забезпечує соціалізацію людини, самореалізацію особистості, захист від проблем, сприяє формуванню особистості з усталеною поведінкою, » – зазначив у своєму виступі ректор Київського університету права НАН України Юрій Ладиславович Бошицький.
     Разом з тим, начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Іван Васильович Вєтров наголосив на важливості піднятої вчергове на круглому столі проблеми, над якою органи управління освітою працюють постійно. Вже проведено  упродовж 5 років три форуми батьківської громадськості, активно проводиться педагогами шкіл профілактична робота з учнівською молоддю, батьківські всеобучі, корекційна робота з дітьми, схильними до правопорушень.

Оскільки участь у заході брали діти-старшокласники, обласний батьківський комітет, шкільні психологи – кожен зазначив, що сім’я – найкраще місце для розвитку гармонійної самодостатньої особистості і ніякий хороший учитель ніколи не замінить дитині батька та матір.
     Як результат круглого столу зафіксували певні рекомендації для навчальних закладів, наприклад, збільшити кількість штатних психологів у школах
     По закінченню обговорення була підписана угода про співпрацю між ректором Київського університету права НАН України, а також директором цьогоріч збудованою школою у селі.Берестя Дубровицького району.Юрій Ладиславович подарував директору Берестівської ЗОШ новий комп’ютер.

Учні, які були присутні на заході, отримали у подарунок диск від Юрія Ладиславовича з класичною музикою аби виховувати у дітей смак до якісної і духовної музики.