Ректор КУП НАН України зустрівся з віце-президентом НАН України – Сергієм Пирожковим

5 Січня, 2023

Днями ректор КУП НАН України Юрій Бошицький з робочим візитом відвідав віце-президента НАН України – Сергія Пирожкова.

Академік НАН України Сергій Іванович Пирожков – яскрава постать української науки і державотворення, видатний учений-економіст, демограф, фахівець у галузі міжнародних відносин, організатор науки, дипломат, доктор економічних наук, професор, Надзвичайний і Повноважний Посол України у Республіці Молдова (2007-2014 р.р.), Заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки. Відповідає за гуманітарний напрям в системі НАН України.

Ректор ознайомив Сергія Івановича з результатами роботи університету у 2022 році, особливостями дистанційного навчання, науковими досягненнями нашого вишу – успішно проведеними науковими конференціями, круглими столами, видавничою діяльністю, благодійницькою роботою, студентським життям в умовах війни тощо. Ректор зазначив і про відкриття в грудні минулого в університеті меморіальної дошки на честь нашого колеги, Геннадія Семакова – видатного вченого-криміналіста, заслуженого юриста України, за ініціативи котрого в 2015 році було створено перший і на той час єдиний в Україні Музей криміналістики імені Ганса Гросса, в основу якого були покладені експонати з його особистої колекції. Також Геннадій Семаков активно сприяв створенню в 2016 році, спільно з Українським альянсом по боротьбі з підробками та піратством, єдиного в Україні Музею контрафактної продукції. А в 2017 році за його активного сприяння в університеті було створено Музей комп’ютерних технологій та криміналістичної техніки. Тепер ці музеї об’єднані в Музейний комплекс КУП НАН України, що налічує сім музеїв, які радо прийматимуть своїх відвідувачів.

Сергій Іванович високо оцінив справи університету в цей складний час війни. Під час зустрічі також були обговорені питання перспектив діяльності нашого університету в майбутньомк, зокрема, з ряду питань організаційного характеру. Віце-президент НАН України постійно проявляє глибоку зацікавленість в роботі університету, оскільки КУП НАН України є єдиним вищим навчальним закладом в системі Національної академії наук.

В діалозі ректора КУП НАНУ та віце-президента НАНУ піднімались також питання щодо оптимізації діяльності філій КУП НАН України в Рівному, Львові та Ужгороді. В цілому С. Пирожков висловився позитивно про активну роботу колективу Київського університету права НАН України в галузі вищої юридичної освіти та наук в минулому році.

Також для бібліотеки університету С. Пирожков передав цікаві видання НАН України.

Прес-Центр КУП НАНУ