Ректор КУП НАНУ, професор Ю.Бошицький взяв участь у Міжнародній науковій конференції «Юридична освіта в сучасній Європі», м. Зелена Гура, Польща

9 Жовтня, 2014

На початку жовтня 2014 року ректор Київського університету права НАН України, професор Юрій Бошицький на запрошення  декана факультету права та управління університету Зелена Гура (Польща) професора Богуслава Банашака,  взяв участь у Міжнародній науковій конференції  «Юридична освіта в сучасній Європі», що проходила на базі зазначеного університету.

Виступаючи з доповіддю на тему: «Юридична наука в навчальному процесі Київського університету права НАН України», ректор університету Ю. Бошицький зазначив, що КУП НАНУ – сучасний вищий державний навчальний заклад, який  готує фахівців у галузі права за європейськими стандартами, а також, звернув увагу на новели закону України про вищу освіту, який набув чинності  06 вересня 2014 року, та наголосив на необхідності  впровадження інноваційних форм у навчальний процес.

В Київському університеті права НАН України такими інноваційними формами є майстер-класи провідних науковців України та Європи, а також впровадження результатів наукової діяльності через  нові спецкурси  та конференції, до яких залучаються як викладачі, так і студенти університету.

ВІЗИТІВКА УНІВЕРСИТЕТУ ЗЕЛЕНА ГУРА