Ректор КУП НАНУ професор Юрій Бошицький – учасник міжнародної щорічної науково-практичної конференції з питань європейської інтеграції, м. Альба Юлія, Румунія

9 Жовтня, 2012

У період 26-29 вересня 2012 року на базі румунського університету «1 DECEMBRIE 1918» м. Альба Юлія було організовано щорічну науково-практичну конференцію з питань європейської інтеграції. Співорганізаторами зазначеного заходу стала Асоціація юристів м. Альба Юлія, Румунія.
     В роботі конференції на запрошення ректора університету «1 DECEMBRIE 1918» професора Даніеля Бріза взяв участь ректор КУП НАНУ професор Юрій Бошицький. Також учасниками заходу були такі відомі фахівців у сфері права як професори Богуслав Банашак (Польща), Євген Челару (Румунія), Г.Ф. Коек (Австрія), Кристина дель Лано (Іспанія), Райнер Арнольд (Німеччина) та інші видатні вчені.

Ректор КУП НАНУ професор Юрій Бошицький виступив із доповіддю «Реформування правової системи України в контексті процесів європейської інтеграції», у якій висвітлив проблемні питання проведення реформ виборчого законодавства, конституційних засад, а також судової, адміністративної, житлової, пенсійної, податкової, трудової реформ, соціального захисту в Україні. Наприкінці доповіді професор Юрій Бошицький зазначив, що «Україна впевнено рухається шляхом глибокої модернізації, стверджується як розвинена цивілізована європейська держава».

Матеріал підготувала завідувач відділу
міжнародних зв’язків та грантів