Ректор КУП НАНУ професор Юрій Бошицький взяв участь у роботі міжнародного форуму «Безпека – Краків 2012» (м. Краків, Польща)

16 Листопада, 2012

Київський університет права Національної академії наук України разом із Східноєвропейським агентством розвитку (EEDA), Академією вивчення проблем національної безпеки (Російська Федерація), Академію збройних сил ім. генерала Мілана Ростислава Стефаника (Словаччина), Вищою школою публічної та індивідуальної безпеки «Apeiron» (Польща), Закарпатським державним університетом (Україна), Вищою гуманітарною школою «Pomerania» (Польща) став співорганізатором форуму «Безпека – Краків 2012», котрий проходив з 8 по 9 листопада 2012 р. у Кракові, Польща.
     Захід був присвячений гуманітарним та соціологічним аспектам безпеки, необхідності бойових мистецтв у військовій службі і військових силах та іншим питанням безпеки.
     Серед учасників заходу були: др. Юліус Півоварскі – ректор Вищої школи публічної та індивідуальної безпеки «Apeiron» (Польща), др. Йозеф Затко – Східноєвропейським агентством розвитку (Словаччина), генерал Боріс Дуркеч – ректор Академії зброєних сил ім. генерала Мілана Ростислава Стефаника (Словаччина), др. Януш Гіржевський – ректор Вищої гуманітарної школи «Pomerania» (Польща).
     Університет представляв ректор КУП НАНУ, Заслужений юрист України, професор , який виступив з вітальним словом перед учасниками та доповіддю з питань забезпечення освітньої безпеки і презентацією КУП НАНУ.
     У рамках діяльності університету забезпечення освітньої безпеки здійснюється відповідно до проголошеної мети освітньої політики України. Основною цінністю зазначеної політики є формування особистості з активною громадянською позицією, патріота із толерантними поглядами. А метою, проголошеною КУП НАНУ щодо захисту національних інтересів в освітній сфері, є надання знань, навичок та вмінь, які сприятимуть формуванню громадянської самосвідомості. Для досягнення зазначеної мети КУП НАНУ здійснює постійну модернізацію та удосконалення надання освітніх послуг.
     Аналіз діяльності КУП НАНУ свідчить, що розвиток вищої юридичної освіти здійснюється у тісному зв’язку із реалізацією напрямків забезпечення освітньої безпеки України. Водночас, ми можемо запевнити, що КУП НАНУ відкритий до співробітництва, готовий надати можливість вивчити свій досвід на засадах обміну найкращими практиками з іншими вищими навчальними закладами та взяти участь у спільних проектах, які сприятимуть забезпеченню освітньої безпеки.

Матеріал підготувала
 завідувач відділу