Ректор КУП НАНУ, професор Юрій Бошицький взяв участь у відкритті нового академічного року в університеті ім. Святих Кирила і Мефодія, м. Велико Тирново, Болгарія

9 Жовтня, 2012

1 жовтня 2012 року у місті Велико Тирново, Болгарія, відбулась церемонія відкриття нового академічного року університету імені Святих Кирила і Мефодія, в якій взяв участь ректор КУП НАНУ, професор Юрій Бошицький.
     На церемонії професор Юрій Бошицький виступив з вітальним словом, в якому зазначив важливість підготовки фахівців у відповідності до вимог сучасного світу і побажав викладачам та студентам вдалого нового академічного року, нових професійних та наукових звершень, у тому числі в контексті плідної співпраці з Київським університетом права Національної академії наук України.

Університет імені Святих Кирила і Мефодія в місті Велико Тирново було відкрито восени 1963 року на історичному та мальовничому пагорбі “Свята гора”.
     Спочатку він називався вищий педагогічний інститут “Кирило і Мефодій” згідно наказу Центрального Комітету Комуністичної партії і Ради Міністрів № 162 від 27 вересня 1962 року.

За період 1962 – 2012 роки Університет зарекомендував себе як найбільший державний університет в Болгарії, освітній і науковий центр національного та міжнародного престижу, побудований і оснащений сучасним обладнанням і устаткуванням, який відповідає потребам і цілям щодо реструктуризації вищої освіти в Болгарії.

Співпраця таких лідерів вищої освіти як КУП НАНУ та Болгарський університет ім. Св. Кирила і Мефодія у місті Велико Тирново сприятиме інтернаціоналізації вищої юридичної освіти, досягненню високих результатів у науковій та освітянській сферах.

Матеріал підготувала
Помічник ректора