Ректор КУП НАНУ професор Юрій Бошицький взяв участь в урочистостях з нагоди 20 річниці встановлення дипломатичних зв’язків між Україною та Швейцарією

14 Вересня, 2012

12 вересня 2012 року на персональне запрошення Надзвичайного та Повноважного Посла Швейцарії в Україні Крістіана Шьоненбергера ректор КУП НАНУ професор Юрій Бошицький взяв участь в урочистостях з нагоди 20 річниці встановлення  дипломатичних зв’язків між Україною та Швейцарією.
     Відносини між нашими державами мають довгу історію із добрими традиціями, які за своїм перебігом і результатами займають гідне місце у дипломатичній діяльності двох наших держав. Україна і Швейцарія завжди знаходили взаєморозуміння та спільне бачення щодо співробітництва на державному і політичному рівнях, у бізнес-секторі. Знаковою подією є й те, що наступного року Україна як головуюча країна і Швейцарія, яка головуватиме наступною, увійдуть до Трійки ОБСЄ. Таким чином, розбудова відносин між Україною і Швейцарією в політичній, економічній та культурній сферах набуває надзвичайної актуальності у всіх напрямках, у тому числі в освіті і науці.
     У цьому контексті прикладом динамічної і взаємовигідної співпраці у вищезазначеній сфері є напрями співробітництва між Київським університетом права Національної академії наук України і вищих навчальних закладів Швейцарії, у тому числі Швейцарської академії економіки і права, м. Монтре.
     Ми впевнені, що реалізація спільних магістерських програм і наукових досліджень, обмін студентами і професорсько-викладацьким складом КУП НАНУ забезпечуватимуть не лише підготовку юристів міжнародного рівня, але й сприятимуть подальшій розбудові дипломатичних відносин між Україною і Швейцарією.
     У заході, який  відбувся на високому дипломатичному рівні, брали участь представники дипломатичних місій в Україні, посадові особи, керівники міжнародних організацій. Святкування відбулось у дружній і урочистій атмосфері та завершилось яскравим концертом  за участю відомих артистів –  швейцарського співака Міхаела Фон Дер Хайда та українського Олега Скрипки.

Матеріал підготувала завідувач
відділу міжнародних зв’язків та грантів
Єдгарова І.В.