Ректор КУП НАНУ професор Юрій Бошицький взяв участь в урочистостях з нагоди відкриття нового академічного року в Європейському університеті Молдови

9 Жовтня, 2012

У рамках співпраці між  Київським  університетом права Національної академії наук України  та Європейським університетом Молдови відбувся робочий візит ректора КУП НАНУ  професора Юрія Бошицького  з нагоди  посвяти першокурсників у студенти Європейського університету Молдови. Ректор КУП НАНУ  Юрій Бощицький  звернувся з привітаннями до професорсько-викладацького складу та студентства  з нагоди святкування  і висловив побажання  успішного початку  навчання  та подальшого ґрунтовного опанування знаннями, які сприяють розвитку суспільства , демократії. Наголосив на тому, що отримані  знання   оновлюють людина, визначають  її особистісний і професійний  успіх,  загальний  поступ будь-якої держави. Побажав  успіху в благодійній справі навчання й просвітництва.
    Відрадно, що ректор  Київського університету права НАН України, професор, заслужений юриста України Ю.Л. Бощицький  удостоєний почесного звання «Doctor Honoris Causa»   Європейського університету Молдови.

Європейський  університет Молдови (ЄУМ) є складовою частиною системи вищої освіти Республіки Молдова і правонаступником Академії права Молдови, яка почала свою діяльність 7 жовтня 1992 р.
     Основною метою ЄУМ є підготовка, вдосконалення і перекваліфікація спеціалістів і наукових кадрів у різних галузях та розвиток наукових досліджень. На сьогоднішній день ЄУМ впроваджує новітні освітні та інформаційні технології у навчально-науковому процесі. В ЄУМ діють чотири факультети, а саме: юридичний; економіки та інформатики; журналістики; іноземних мов.

Водночас, при  університеті діють Асоційоване адвокатське бюро «Jurisprudena» та Департамент міжнародних відносин.
     Співпраця   між  вищими навчальними  закладами сприятиме науковому та духовному розвитку молоді, їх професійні ерудиції та квазідіяльності юриста.