Ректор КУП НАНУ України взяв участь у конституційному полілозі, який проходив у Конституційному суді України

8 Грудня, 2018
     У Конституційному Суді України 07.12.2018 спільно з Координатором проектів ОБСЄ в Україні була проведена міжнародна  науково-практична конференція у форматі Конституційного полілогу “Внесення змін до Конституції:  теорія та практика в конституційній демократії”.

poliloz1.jpg

Програма заходу включала в себе основні доповіді, загальну дискусію та короткі виступи  вітчизняних і міжнародних  експертів країн- учасниць Асоціації BBCJ (Грузія, Республіка Молдова, Республіка Польща, Литовська Республіка). На доповідях було розглянуто такі питання: Європейська та Євроатлантична інтеграція: конституційний вимір , конституційна реформа: обіцянки та досягнення, роль конституційних інституцій, а також підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Конституційним Судом України та Бюро з демократичних інститутів і прав людини Організації з безпеки та співробітництва в Європі про співробітництва.

poliloz2.jpg