Ректор КУП НАНУ визнаний Федерацією всесвітнього миру – Послом Миру!

19 Жовтня, 2012

17 жовтня 2012 року ректор взяв участь в роботі Міжнародної конференції «До великої країни через велику національну ідею», організаторами якої виступила Федерація  всесвітнього миру.

Учасниками конференції також були:  Генеральний секретар  Федерації  всесвітнього миру, Жак Маріон (Євразія); Заступник  Голови Української Ради Миру, Володимир Новохацький; Посол Миру, Суміко Макіно (Японія); Голова Федерації всесвітнього миру, Михайло Ільїн (України), та інші.

В рамках даної Міжнародної програми відбулась і церемонія нагородження почесним званням «Посол Миру 2012».
     Відповідно до місії встановлення миру у світі, Федерація всесвітнього миру проголошує Посолом Миру тих людей, життя яких є ідеальним прикладом існування заради інших індивідів, людей, які присвячують свою діяльність постулатам ФВМ: світовим стандартам моралі, міцному сімейному життю, міжконфесійній співпраці, міжнародній гармонії, відродженню ООН, відповідальним засобам масової інформації та запровадженню культури миру.
     Долаючи расові та релігійні перепони, Посол Миру робить свій внесок у втілення надій багатьох поколінь та світ, у якому збалансовані духовні і матеріальні виміри життя.

Враховуючи вищесказане Федерації всесвітнього миру прийняла одноголосне рішення  визнати Послом Миру Ю.Л. Бошицького.
    Колектив КУП НАНУ вітає ректора університету Ю.Л. Бошицького з отриманням високого визнання та бажає подальших успіхів та процвітання!