Ректор КУП НАНУ взяв участь у церемонії покладання квітів до пам’ятників Т.Шевченку та М.Грушевському з нагоди Дня Конституції

2 Липня, 2012

16 років тому, 28 червня 1996 року був прийнятий Основний Закон України – перша Конституція незалежної української держави.Це справді значна історична подія, яка гідно увінчує розвиток українського народу.
     Цей день став державним святом. Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, що сприяло підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

З нагоди Дня Конституції відбулась урочиста церемонія за участю Президента України Віктора Януковича,  Прем’єр-міністра України Миколи Азарова, першого заступника Голови Верховної Ради Адама Мартинюка, Секретаря РНБО Андрія Клюєва, голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова, голови Київської обласної державної адміністрації Анатолія Присяжнюка, народних депутатів, урядовців, представників Адміністрації Президента, діячів освіти та культури.

Для КУП НАНУ особливо знаковим  є участь у  зазначеному заході, як для  вузу, що  готує майбутніх правознавців. В церемонії покладання квітів до пам’ятників Т.Шевченку та М.Грушевському Київський університет права НАН України представляв ректор, професор, Заслужений юрист України  Ю.Л.Бошицький.

Прес-інфо КУП НАНУ