Ректор КУП НАНУ взяв участь у заходах до річниці Угорської революції 1848 року

15 Березня, 2016

Щороку вся угорська спільнота відзначає одне зі своїх найбільш шанованих національних свят –  річницю Угорської революції  і визвольної боротьби угорського народу1848-1849 років.
     На запрошення Надзвичайного і Поважного Посла Угорської Республіки в Україні, пана Ерне Кешкеня участь у святковому заході взяв і ректор Київського університету права НАН України, професор Юрій Бошицький.
     Слід зазначити, що Київський університет права НАН України має ряд угод з провідними вузами Угорщини, а саме: Мішкольцьким  університетом, Факультетом  права та політології Університету м. Дебрецен, Інституом держави і права Угорської академії наук та ін.
     Вже стало традицією покладання квітів та вінків з угорською національною символікою до підніжжя пам’ятника Шандора Петефі.

Привітати угорську громаду в Києві приїхали поважні гості – провідні науковці, представники інших дипломатичних місій та міжнародних організацій.
     Після завершення офіційної частини міроприємства,  усіх  учасників заходу  було запрошено до  вільного спілкування.

Непротокольний формат зустрічей – насправді дуже результативний, – зазначив ректор Київського університету права НАН України, професор Юрій Бошицький,  оскільки  вдалося провести ряд переговорів, а саме, з заступником голови Державних зборів Угорщини, Шандором Лежаком, Надзвичайним і Поважним Послом Угорської Республіки в Україні, паном Ерне Кешкенем  з приводу налагодження більш глибоких зв’язків з вищими учбовими закладами  та організаціями Угорщини, а також, йшлося про спільну організацію  для Посольства Угорщини в Україні персональної виставки унікального фотохудожника Ю. Пісковського «Портрети квітів», при активному сприянні Київського університету права НАН України.

Результатом проведених перемовин стало напрацювання конкретних передумов для проведення двосторонніх зустрічей, що відбудуться найближчим часом.

Прес-центр КУП НАНУ