Ректор КУП НАНУ взяв участь в якості експерта – доповідача у міжнародній конференції «Countering Information War – Lessons Learned from Участь КУП НАНУ в конференції NATO and Partner Countries», що відбулася в Тбілісі (Грузія)

5 Жовтня, 2016

27-28 вересня професор Ю.Л.Бошицький,  на запрошення приймаючої сторони,  взяв участь в якості експерта та доповідача у міжнародній конференції «Countering Information War – Lessons Learned from NATO and Partner Countries», що відбулася у Тбілісі (Грузія).
    Конференція організована Інститутом GLOBSEC (Братіслава, Словаччина) у співпраці з інформаційним центром НАТО та ЄС, підтримуючи програму «Наука НАТО: мир та безпека». Завдяки реалізації такого проекту відбулося обговорення важливих для всього світу проблем, а саме протидії інформаційній війні.
       Основними тезами конференції було  те, що в наш час  засоби масової комунікації самі є новими «природними ресурсами», що збільшують багатства суспільства. Тобто боротьба за капітал, простори збуту та інше відходять на другий план, а головним постає доступ до інформаційних ресурсів, знань, що призводить до того, що війни ведуться вже більше в інформаційному просторі та за допомогою інформаційних видів озброєнь.
       Ректор КУП НАНУ, професор Ю.Л.Бошицький виступив з доповіддю «Питання освіти з точки зору протидії інформаційній війні», у якій розкрив важливі аспекти медіаграмотності як найважливішого комплексу навичок і знань, необхідних людині в сучасному інформаційному просторі. Ю.Л.Бошицький зазначив, що медіаграмотність дозволяє зрозуміти, що вся інформація створює потужні ціннісні і поведінкові моделі, впливає на нас без нашого усвідомлення цього, медіа визначає політичне та культурне життя країни та світу.

Для розширення міжнародних зв’язків КУП НАНУ участь у такій конференції має вагоме значення, так як, перш за все, десятки доповідачів та експертів створюють робочі зв’язки, обмінюються досвідом, а також, по-друге, результатом міжнародної конференції стане розробка комплексу заходів-рекомендацій для посадових осіб, які приймають рішення в країнах-членах і партнерах НАТО.

Прес-служба КУП НАНУ

Візит до Грузії ректора Київського університету права НАН України, професора Ю.Л.Бошицького (24 вересня – 1 жовтня 2016 року)