Ректор КУП НАНУ Ю. Бошицький провів зустріч з трудовим колективом Рівненського інституту КУП НАНУ

14 Лютого, 2013

14 лютого 2013 року відбулася зустріч ректора Ю. Бошицького з трудовим колективом  РІ КУП НАНУ. Ректор виступив зі своїм баченням стратегії розвитку Рівненського інституту КУП НАНУ, розповів про найближчі плани, які стосуються розбудови Рівненського інституту – створення коледжу на базі Рівненського інституту КУП НАНУ, осучаснення і модернізація комп’ютерного класу тощо.

З пропозиціями щодо успішної вступної кампанії-2013 виступила завідувач кафедри гуманітарних дисциплін, відповідальний секратар відбіркової комісії С.Я. Українець.
Пропозиції щодо проведення наукових заходів на базі РІ КУП НАНУ подали науковці унверситету. Серед запропонованих заходів – наукові конференції, круглі столи, літературні читання.

Під час зустрічі було актуалізовано питання роботи юридичної клініки «Фенікс», що незабаром розпочне своє активне функціонування. Учасниками юридичної клініки стануть найкращі студенти Рівненського інституту КУП НАНУ, а отримати безкоштовну юридичну консультацію зможуть усі охочі. Клініка працюватиме під керівництвом практикуючого аквоката, к.ю.н. А. Мартіросяна.