Ректор КУП НАНУ Ю.Л.Бошицький провів переговори з керівником Апеляційного суду Закарпатської області Демченко Сергієм Миколайовичем щодо співпраці і проходження практики студентів КУП НАНУ

20 Серпня, 2015

Під час перебування у м. Ужгороді ректор КУП НАНУ, професор Бошицький Ю.Л.,  зустрівся та провів переговори  з керівником  Апеляційного суду  Закарпатської області Демченко Сергієм Миколайовичем щодо співпраці і можливості проходження практики студентів КУП НАНУ на базі Апеляційного суду Закарпатської області. Демченко Сергій Миколайович провів екскурсію для ректора КУП НАНУ Бошицького Юрія Ладиславовича, під час якої показав зали судових засідань та нарадчі кімнати, відзначивши потужну матеріально-технічну базу Апеляційного суду Закарпатської області.

Демченко Сергій Миколайович  закінчив у 1986 році  навчання в Львівському ордена Леніна державному  університеті, працював на посаді судді, заступника голови та головою місцевого суду Закарпатської області. Від 23.10.2006 року призначений головою Апеляційного суду Закарпатської області, займав цю посаду до березня 2012 року. Указом Президента України від 15.12.2009 року №1053/09   Демченку  С.М.  присвоєно Почесне звання  «Заслужений юрист  України».
     Апеляційний суд Закарпатської області є одним із судів загальної юрисдикції в судовій системі України, до його повноважень відноситься розгляд справ відповідної судової юрисдикції в  апеляційному порядку згідно з процесуальним законом; у  випадках, передбачених процесуальним законом, розгляд справ відповідної судової  юрисдикції як суд першої інстанціЇ; аналіз судової статистики, вивчення та узагальнення судової практики; надання місцевим судам методичної  допомоги в застосуванні законодавства; здійснення інших повноважень, які визначені законом.
     Кількісний склад суддів апеляційного суду Закарпатської області становить – 36 суддів. Організаційне забезпечення  його роботи здійснює його апарат, штатною чисельність 105 одиниць.
     По завершенню переговорів, Юрій Ладиславович запросив  Сергія Миколайлвича  Демченка відвідати Київський університет права НАН України для ознайомлення з діяльністю та матеріально-технічною базою ВУЗу.