Ректор КУП НАНУ Ю.Л.Бошицький взяв участь у нараді з Міністром Мінмолодьспорту Д.В.Табачником

11 Лютого, 2013

8 лютого 2013 року під головуванням Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Дмитра Табачника проведено виробничу нараду керівників вищих навчальних закладів ІІІ-VI рівнів акредитації усіх форм власності та підпорядкування міста Києва.
     Під час наради Дмитро Табачник звернувся до ректорів щодо активізації діалогу вищих навчальних закладів з компаніями-роботодавцями: «Я вас закликаю до більш живого діалогу з роботодавцями. Врешті-решт, беріть приклад з університетів і навчальних закладів комунальної і приватної форми власності».
     Основними темами наради було визначено особливості вступної кампанії 2013 року, формування державного замовлення та активізацію наукової діяльності університетів, впровадження енергоефективних технологій у вищих навчальних закладах, зміцнення фінансової дисципліни згідно з вимогами, які висуває Кабінет Міністрів України.
     Євген Суліма розповів про досвід вищих навчальних закладів щодо вкладення коштів у новітні технології, які дозволяють вже сьогодні значно заощаджувати. За його словами, гарним прикладом може слугувати господарська діяльність Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, Запорізького національного університету та Донбаської національної академії будівництва і архітектури.

Перший заступник наголосив на пошуку можливостей для розвитку вищих навчальних закладів, створення умов для розвитку й покращення наукових зв’язків щодо підготовки аспірантів, діяльності наукових лабораторій.
     Наприкінці наради Петра Кулікова, ректора Київського національного університету будівництва і архітектури, одноголосно обрано головою Київської регіональної Спілки ректорів України.
     Під час зустрічі Ю.Л. Бошицький обговорив з ректорами ряду Київських вузів питання можливої співпраці в галузі міжнародних зв’язків, дистанційної освіти та проведення спільних науково-практичних конференцій у 2013 році.