Ректор КУП НАНУ з робочим візитом відвідав Молдавську асоціацію міжнародного права

9 Жовтня, 2012

Під час робочого візиту та у рамках реалізації міжнародної діяльності університету, Ректор Київського університету права Національної академії наук України, професор Ю.Л. Бошицький відвідав Молдавську асоціацію міжнародного права, яку очолює професор Олександр Дмитрович Буріан.
     Хотілось би зазначити, що вищезгадана установа має важливу позицію у юридичному просторі Молдавської Республіки. Крім того, з 2006 року МАМП започатковано видавництво «Молдавського журналу міжнародного права та міжнародних відносин», на сторінках якого публікуються статті відомих молдавських та іноземних спеціалістів, докторів та кандидатів наук – прихильників різних поглядів, які активно висвітлюють процеси, що відбуваються у політичному, економічному та соціальному житті країни.

У ході зустрічі були обговорені варіанти взаємовигідної співпраці між КУП НАНУ та Молдавською асоціацією міжнародного права. Практичним кроком у реалізації спільних домовленостей було запрошення професора Європейського університету Молдови та голови Асоціації міжнародного права, проф. О.Д. Буріана до КУП НАНУ.
     Наприкінці свого візиту проф. Бошицький відвідав вищий представницький і законодавчий орган країни – Парламент Республіки Молдова, а також дав інтерв’ю центральному телеканалу Молдови.