Ректор Київського університету права НАН України Юрій Бошицький увійшов у 20-ку кращих педагогів Рівненської області

29 Серпня, 2012

Вже традиційно до Дня Незалежності України відомий рівненський видавничий дім «ОГО» проводить загальнообласний рейтинг «ТОП 20: найвпливовіші люди Рівненщини» . До рейтингу потрапляють зазвичай особистості, що приносять значний внесок у розвиток регіону.
     Нам надзвичайно приємно, що цьогоріч до рейтингу потрапив Заслужений юрист України, заступник голови Союзу юристів України, професор, ректор КУП НАНУ Юрій Бошицький.
     Як зазначили автори проекту «ТОП 20: найвпливовіші люди Рівненщини»:
     «Роль Юрія Бошицького у становленні та розвитку Рівненського інституту Київського університету права НАН України важко переоцінити. Адже саме під його керівництвом навчальний заклад отримав друге дихання — повністю відремонтований сучасний навчальний корпус, впроваджені нові методики навчання та високий рівень якості освіти студентів».

Тож вітаємо Вас, Юрію Ладиславовичу,
 з визнанням Вашої наполегливої роботи
задля  розвитку юридичної освіти!

Колектив КУП НАНУ