Ректор та делегація КУП НАНУ відвідала Ізраїльський культурний центр при Посольстві держави Ізраїль в Україні

12 Березня, 2014

12 березня 2014 року на запрошення директора Ізраїльського культурного центру при Посольстві держави Ізраїль в Україні делегація КУП НАНУ на чолі з ректором, професором, заслуженим юристом України Юрієм Бошицьким взяла участь у зустрічі з представниками Посольства та центру. Така форма міжнародної діяльності як зустріч студентства, професорсько-викладацького складу, співробітників КУП НАНУ у дипломатичній установі іноземної держави в Україні  з іноземними фахівцями відбувся вперше. Участь від КУП НАНУ взяли близько 70 осіб, з них  50 – студенти юридичного факультету та факультету міжнародних відносин.

З ізраїльської сторони участь у заході взяли директор Ізраїльського культурного центру при Посольстві держави Ізраїль в Україні, другий секретар Посольства пані Гіта Відер та помічник Головного Равіну в м. Київ та Україні Генадій Білоріцький, кандидат юридичних наук.

Під час зустрічі представники КУП НАНУ ознайомились із загальною інформацією щодо системи вищої освіти в Ізраїлі, а також з окремими програмами для іноземних студентів та фахівців. Крім того, гості Посольства із цікавістю переглянули фільм про Ізраїль, культуру та розвиток цієї держави.
     Особливою подією у рамках заходу стала лекція пана Білоріцького за темою «Державний устрій та право Ізраїлю», яка викликала жваве обговорення серед присутніх.

Викладена ізраїльським юристом інформація стала відправним пунктом для обговорення напрямків подальшої співпраці, зокрема щодо наукового та освітнього співробітництва КУП НАНУ з вищими навчальними закладами держави Ізраїль, проведення спільних наукових досліджень та заходів у рамках програм обміну фахівцями та студентами, організації телемосту «Україна – Ізраїль» з використанням технічних можливостей університету.

Професорсько-викладацький склад і студенти університету щиро вдячні ректорові, професорові Юрію Бошицькому за організацію візиту до Ізраїльського культурного центру при Посольстві держави Ізраїль в Україні.