Ректора КУП НАНУ Ю.Л.Бошицького призначено заступником Голови Союзу юристів України

27 Травня, 2011

17 травня 2011 р. у Національному університеті державної податкової служби України (м. Ірпінь) відбувся VII з’ їзд Союзу юристів України .Цьогорічний з’ їзд став особливо святковим і урочистим, оскільки співпав з ювілеєм Союзу – організація відзначила 20-ту річницю з дати заснування.
    Серед 162 учасників з’ їзду було чимало відомих та високопосадових осіб, серед яких народні депутати, представники правоохоронних органів, судді, адвокати та нотаріуси.
      Головою Союзу юристів України вкотре одноголосно обрали Валерія Євдокимова.
    Слідом за обранням голови та перших заступників голови Союзу юристів України, З’ їзд СЮУ обрав Раду, Виконком та Ревізийну комісію. Рада Союзу була затверджена у складі 82 осіб, Виконком – 31, Ревізійна комісія – 10 осіб.

Ректора Київського університету права НАН України Ю.Л.Бошицького було обрано до Ради СЮУ та  призначено заступником Голови Союзу юристів України.

Колектив КУП НАНУ вітає Ю.Л. Бошицького з новим призначенням та бажає подальших успіхів у сприянні розвитку юридичної освіти та науки, та діяльності Союзу юристів України.