Ректорат КУП НАНУ привітав студентів з перемогою на V Міжнародному конкурсі з комерційного арбітражу

27 Березня, 2018
    26 березня 2018 року ректор КУП НАНУ, професор Ю.Л. Бошицький на засіданні ректорату привітав студентів ІІ курсу спеціальності «Міжнародне право»: Маленко Дар’ю, Третьякову Дар’ю і Полторацьку Вікторію, які здобули І місце у фіналі судових дебатів V Міжнародного конкурсу з комерційного арбітражу, організованого Міжнародним комерційним арбітражним судом при Європейській арбітражний палаті (International Commercial Arbitration Court under the European Arbitration Chamber).

peremoga1.jpg
peremoga3.jpg

peremoga4.jpg

Ректор презентував студентам книгу «Україна-Європа: хронологія розвитку» та наголосив на безкоштовній поїздці до Угорщини.

Привітав студентів і міністр закордонних справ Угорщини  (1990-1994), пан Геза Єсенський, який зазначив, що сприятиме активній програмі перебування студентів в Угорщині. Зокрема, студенти матимуть гарну нагоду відвідати Міністерство закордонних справ Угорщини, Конституційний суд Угорщини тощо.