Ректору КУП НАН України присвоєно звання Почесного доктора Батумського державного університету імені Шота Руставелі

18 Липня, 2018
    2 липня 2018 року  відбулося розширене засідання Вченої ради Батумського державного університету імені Шота Руставелі з нагоди вручення звання Почесний доктор (Doctor Honoris Causa) ректору Київського університету права НАН України Юрію Бошицькому.

В урочистій церемонії  взяли участь, окрім представників Вченої ради університету, увесь професорсько викладацький склад юридичного факультету, а також Міністр освіти, культури і спорту Автономної Республіки Аджарія Інга Шаміліашвілі.

batumi1.jpg

batumi2.jpg

batumi3.jpg

Ректор Батумського державного університету ім. Шота Руставелі Мерабом Халваши, професор Батумського державного університету імені Шота Руставелі, декан юридичного факультету А. Махарадзе, провідні професори  юридичного факультету БДУ ім.Шота Руставелі Г.Абашидзе, А. Кахидзе, Л.Джакелі, О.Партеннідзе, М.Горгошадзе, М.Лордкіпанідзе  одноголосно підтримали відповідне рішення Вченої ради університету.

Диплом Почесного доктора (Doctor Honoris Causa) ректору Київського університету права НАН України Юрію Бошицькому,  з виконанням усіх обовязкових формальностей, вручив ректор Батумського державного університету ім. Шота Руставелі Мераб Халваши. Він підкреслив значний  особистий внесок ректора КУП НАНУ у розвиток грузинсько-українських дружніх відносин,  ініціювання та щорічне проглиблення міжуніверситетських звязків, вклад в розбудову партнерських відносин між науковцями юридичного факультету БДУ ім. Шота Руставелі та науковцями КУП НАНУ,  сприяння грузинсько-українській співпраці в галузі науки, освіти та культури тощо.

batumi4.jpg

batumi5.jpg

batumi6.jpg

Відповідно до процедури висунення кандидатури на присвоєння зазначеного почесного академічного звання, кандидатуру висуває відповідний профільний факультет. В даній ситуації це юридичний факультет БДУ ім. Шота Руставелі, а Вчена рада відкритим голосуванням приймає відповідне рішення про вручення звання.
    Слово на пошану номінанта виголосив декан юридичного факультету Адам Махарадзе, зазначивши що Ю.Л. Бошицький є першим  Почесним доктором в історії юридичного факультету  і 41-им в  восьмидесятирічній історії Батумського державного університету ім. Шота Руставелі.
    Грузинські науковці зазначили зусилля ректора КУП НАНУ у  розбудові співпраці у сфері вищої юридичної освіти та науково-дослідної діяльності, організації спільних конференцій, видання  публікацій та спільної монографії з юридичним факультетом БДУ ім. Шота Руставелі та КУП України, а також у сприянні розбудови партнерських звязків  юридидичного факультету БДУ ім.Шота Руставелі з колегами з Європи. Зокрема, це нові партнери з Гданського державного університету, Швецарії та Угорщини.

Прес-центр КУП НАНУ