РЕЗУЛЬТАТИ І-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Правознавство»

24 Лютого, 2011

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України в Київському університеті права НАН України відбувся І-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади, участь у якій взяли студенти 5-го курсу спеціальності «Правознавство».

Метою проведення олімпіади є виявлення, відбір та підтримка обдарованої студентської молоді, розвиток і реалізація здібностей студентів, стимулювання творчої праці студентів, активізація навчально-пізнавальної діяльності студентів.

За результатами І-го етапу оргкомітет олімпіади, очолюваний ректором університету, професором Ю. Л. Бошицьким, визначив переможців, а саме:

• І-ше місце – Хлабистова Ксенія Вікторівна (група Д-52);
  • ІІ-ге місце – Лазаренко Дарина Валентинівна (група Д-52);
  • ІІІ-тє місце – Твердохліб Юлія Валеріївна (група Д-53);
  • ІV-те місце – Мосієвська Мирослава Віталіївна (група Д-52).

Результати І-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Правознавство»

Дипломи переможцям І-й етапу Всеукраїнської студентської олімпіади будуть вручені на засіданні Вченої ради Київського університету права НАН України.
Переможці олімпіади будуть представляти Київський університет права НАН України у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади, який відбудеться на базі Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» у квітні місяці.

Оргкомітет олімпіади