Результати захисту робіт студентів спільної болгарсько-української програми

21 Лютого, 2013

20 лютого 2013 року в Київському університеті права НАН України відбувся захист наукових робіт студентів спільної українсько-болгарської магістерської програми. Захист наукових робіт було проведено ректором професором Ю. Л. Бошицьким спільно з Міхалом Свантером, директором відділу з питань співробітництва з деякими країнами Європи та Азії Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ) та Близнецем І.А., ректором Російської державної академії інтелектуальної власності.

Учасниками захисту стали:

• Регулювання інтелектуальної  власності в Азербайджані (Алібейлі Ельвін Акіф огли).
  • Міжнародно-правове регулювання колективного управління авторських прав (Денисюк Олександр Володимирович).
  • Міжнародно-правова охорона творів кінематографу (Мелаку Редіет Сефіу).
  • Міжнародно-правова охорона фотографічних творів (Пащенко Анна Анатоліївна).
  • Міжнародно-правова охорона інтелектуальної власності в сфері біотехнологій (Посмітний Роман Олександрович).
  • Міжнародно-правова охорона захисту нових сортів рослин (Шевченко Антон Валерійович).
  • Охорона інтелектуальної власності в Болгарії (Колєв Тодор Ніколаєв).

Компетентний склад комісії оцінював значущість теми дослідження, вміння аналізувати, обсяг і повноту дослідження, рівень творчості підходу, оригінальність представлення роботи 7 учасників.

Всі роботи були присвячені актуальним питанням міжнародно-правового регулювання інтелектуальної власності. Учасники заходу відзначили достатньо високий науковий рівень виконання робіт таких студентів як Пащенко Анна й Денисюк Олександр.

Вітаємо студентів з успішним захистом наукових робіт!