РІ КУП НАНУ з робочим візитом відвідав заступник голови облдержадміністрації О. Губанов та начальник обласного управління освіти і науки ОДА Г. Таргонський

14 Лютого, 2013

14 лютого 2013 року, на запрошення ректора КУП НАНУ, професора Ю. Бошицького, гостями Рівненського інституту КУП НАНУ стали заступник голови Рівненського обласної державної адміністрації О. Губанов та начальник обласного управління освіти і науки Г. Таргонський. Рівненський інститут КУП НАНУ тісно співпрацює з Рівненською облдержадміністрацією в рамках угоди про співробітництво між Київським університетом права НАН України та Рівненською обласною державною адміністрацією.
     Представники влади мали нагоду ознайомитись з умовами, в яких навчаються та проживають студенти, побачити оновлені конференц-зали, аудиторії, а також поспілкуватись зі студентським активом.

Під час зустрічі зі студентством, при представленні гостей, ректор Ю. Бошицький зазначив, що в особі Рівненської обласної державної адміністрації КУП НАНУ має гарного партнера, який всіляко підтримує розбудову відокремленого підрозділу на Рівненщині. Проведена реконструкція будівлі КУП НАНУ надала можливість використовувати його матеріально-технічну базу для потреб регіону, наявні сьогодні в інституті сучасні інформаційні технології дозволяють проводити різного роду заходи, які постійно відвідує заступник голови Рівненської ОДА Олексій Губанов. Окрім того, діє спільний проект Рівненської ОДА та Київського університету права НАНУ «Молодіжний ForUm», що покликаний сприяти побудові молодіжної політики а також інтелектуальному розвитку молоді.

Ректор запросив новопризначеного начальника управління освіти і науки Рівненської ОДА використовувати сучасні конференц-зали Рівненського інституту КУП НАНУ для проведення методологічних семінарів, наукових круглих столів тощо.