Рішення Вченої ради КУП НАНУ від 30.11.2010 по питанню «Про результати виконання комплексних контрольних робіт та атестації студентів денної форми навчання»

1 Грудня, 2010

Заслухавши і обговоривши доповідь проректора з навчально-методичної роботи Глух М.В. «Про результати виконання комплексних контрольних робіт та атестації студентів денної форми навчання» Вчена рада констатує, що в університеті проводиться планова робота з підвищення якості навчального процесу. Контроль основних показників якості навчального процесу та проведення заходів, спрямованих на їх підвищення, здійснюють кафедри та навчальна частина.

Водночас, в умовах зростання конкуренції ВНЗ на ринку освітніх послуг, зниження рівня підготовки абітурієнтів, організація навчального процесу потребує впровадження нових форм та методів. Залишається невирішеною проблема ефективного використання в навчальному процесі наявних в університеті інформаційно-технічних ресурсів. Враховуючи також, що контроль якості навчального процесу на рівні кафедр є однією з найбільш важливих його складових, потребує активізації робота навчально-методичної ради щодо питань організації та якості навчального процесу за напрямами підготовки чи окремими навчальними дисциплінами.

З метою подальшого вдосконалення організації та якості навчального процесу, Вчена рада університету постановила:

1. Посилити роботу зі студентами, які мають більше трьох неатестацій, заслухати їх на засіданнях кафедр, старостату, студентського самоврядування.

Відповідають: Левківська Г.П., Глух М.В., зав. кафедрами, Осядла М.

Термін: до 15.12.10

2. Організувати роботу з відправлення листів батькам за результатами атестації.

Відповідають: Левківська Г.П., Глух М.В., куратори академічних груп

Термін: до 10.12.10

3. Підготувати Положення про ректорські контрольні роботи і про атестацію студентів Київського університету

Відповідають: Глух М.В., Лаптійчук Л.В.

Термін: до 07.02.2010

4. Активізувати роз’яснювальну роботу зі студентами щодо необхідності виконання комплексних (ректорських) контрольних робіт.

Відповідають: Глух М.В., куратори академічних груп

Термін: постійно

5. Посилити контроль за студентами, які не з’являються на контрольні заходи, мають пропуски занять без поважних причин, оперативно з’ясовувати причини неявки і діяти відповідно до нормативної бази з даного питання.

Відповідають: Глух М.В., куратори академічних груп

Термін: постійно

6. Організувати і провести батьківські збори для студентів І курсу напрямів підготовки «Право» і «Міжнародне право».

Відповідають: Левківська Г.П., Глух М.В., куратори академічних груп

Термін: до кінця І семестру 2010/2011 н.р.

7. Підготувати, обговорити на засіданнях кафедр план заходів щодо успішного завершення І семестру 2010/2011 н.р. та винести його на затвердження НМР.

Відповідають: завідувачі кафедр

Термін: до 09.12.10

8. Підготувати пакети ректорських контрольних робіт і розробити графіки їх проведення у ІІ семестрі 2010/2011 н.р.

Відповідають: завідувачі кафедр

Термін: до 21.03.11

9. Організувати університетський постійно діючий семінар «Інтерактивні методи навчання».

Відповідають: Глух М.В., Тростюк З.А., Савчин М.В,

Термін: за планом проведення семінару

10. Організувати і провести конкурс на кращу кафедру.

Відповідають: проректори за напрямками

Термін: ІІ семестр 2010/2011 н.р.

11. Продовжити практику проведення щорічного опитування студентів з питань організації та якості навчального процесу.

Відповідають: Глух М.В., Лаптійчук Л.В.

Термін: 1 раз на семестр

12. З метою залучення органів студентського самоврядування до вирішення проблем забезпечення якості навчального процесу провести семінар «Навчальний процес очима студентів» та «Круглі столи» з окремих питань навчання студентів.

Відповідають: Глух М.В., Осядла М.

Термін: ІІ семестр 2010/2011 н.р.

Контроль за виконанням рішення покласти на проректора з навчально-методичної роботи Глух М.В.