Робоча зустріч ректора КУП НАНУ з керівництвом Стрийської РДА

27 Листопада, 2023

Під час робочого візиту до міста Стрий ректор університету Юрій Бошицький, зустрівся і обговорив широке коло питань співробітництва з начальницею відділу освіти, охорони здоров’я та спорту Стрийської РДА Оленою Урдей.

Зокрема, відбулось обговорення конкретних ініціатив щодо налагодження співпраці з Київським університетом права НАН України в освітній, науковій та профорієнтаційній сферах. Сприяння проведенню консультацій, лекцій, семінарів, спеціалізованих курсів, конференцій, «Днів відкритих дверей» для школярів.

Наступний візит ректора КУП НАНУ був до Стрийського ліцею №7 де Юрій Бошицький провів профорієнтаційну роботу з його колективом та керівництвом

На завершення зустрічі, за хорошою традицією, була передача юридичної літератури, яку видав КУП НАН України, для шкільної бібліотеки. А також  ректор вручив декілька примірників монографії Ю.А. Кармазіна та запрошення на відкриття музею Конституційного права імені Юрія Кармазіна в Київському університеті права Національної академії наук України.

Прес-Центр КУП НАНУ