Робочий візит делегації КУП НАН України до Київського національного університету імені Тараса Шевченка

20 Січня, 2010

20 січня 2009 р. делегація Київського університету права НАН України у складі ректора університету Ю.Бошицького, проректора з наукової роботи О. Чернецької та вченого секретаря О. Михайленко відвідала Київський національний університету імені Тараса Шевченка з робочим візитом. Під час зустрічі з ректором КНУ Л. Губерським було обговорено широке коло питань співпраці між вузами. Також Ю.Бошицький привітав Л. Губерського з 175-річчям з дня заснування Київського національного університету імені Тараса Шевченка та присвоєнням звання Героя України.

Під час візиту

Співробітництво між університетами планується у сфері науково-дослідної, навчально-методичної, виховної та організаційної роботи. Зокрема, в подальшому університети реалізуватимуть спільні науково-дослідні проекти і розробки з актуальних проблем юриспруденції, політології, міжнародних відносин та інтелектуальної власності; спільне проведення наукових, науково-практичних і науково-методичних конференцій, симпозіумів, конгресів, семінарів, інших наукових заходів тощо.
      Зустріч проходила у теплій, доброзичливій обстановці. По завершенню візиту була досягнута домовленість про укладення угоди про співробітництво між Київським університетом права Національної академії наук України та Київським національним університетом імені Тараса Шевченка.