Робота Державної атестаційної комісії КУП НАНУ на базі Вінницького фінансово-економічного університету

24 Квітня, 2014

22-23 квітня 2014 року на базі філії кафедри спецільаних юридичних дисциплін та європейського права КУП НАНУ в м. Вінниця була проведена державна атестація 51 випускників заочної форми навчання освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр».

До складу Державної екзаменаційної комісії увійшли: Бошицький Ю.Л. – заступник голови ДЕК, к.ю.н., професор, ректор КУП НАНУ; Петрачкович С.С. – к.ю.н., доцент кафедри цивільного та трудового права КУП НАНУ; Ковальчук Ю.І. – д.ю.н., доцент, завідувач кафедри на базі ВФЕУ; Семаков С.С. – д.ю.н., професор кафедри кримінального права та процесу КУП НАНУ; Чернюк С.С. – секретар ДЕК;
     Робота комісії розпочалась з вітального слова ректора КУП НАНУ, професора Ю.Л. Бошицького, який привітав присутніх з цією подією та побажав випускникам успіхів у здачі іспитів.

Після завершення роботи ДЕК керівник КУП НАНУ Ю.Л. Бошицький у теплій та дружній обстановці поспілкувався з випускниками та відповів на їх численні запитання, а також розповів про перспективи розвитку філії кафедри в м. Вінниця. На згадку про цю подію було зроблено чимало фото.

Також, в рамках партнерських відносин між КУП НАНУ та Вінницьким фінансово-економічним університетом відбулась зустріч Ю.Л. Бошицького з ректором ВФЕУ Білоконим П.Г., на якій було обговорено подальші шляхи співправці між двома вузами.