Розпочала роботу Приймальна комісія Київського університету права НАН України.

12 Липня, 2019

10 липня 2019 року розпочала роботу Приймальна комісія Київського університету права НАН України.

Радісно, що абітурієнти чекали нас ще до початку роботи Приймальної комісії.

Перші заяви подали вступники на перший курс для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти.

Вступники отримують інформацію та роз’яснення щодо вступу. Секретарі Приймальної комісії надають консультації щодо оформлення заяв, переліку необхідних документів для формування особової справи.

Для вступу на перший курс для здобуття ступеня бакалавра за спеціальностями 081 “Право” та 293 “Міжнародне право” на основі повної загальної середньої освіти прийом заяв та документів від осіб, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів, що проводить Університет триватиме до 18:00 16 липня 2019 року.

Для вступу на перший курс для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти прийом заяв та документів від осіб, які вступають тільки на основі сертифікатів ЗНО триватиме до 18:00 22 липня 2019 року.

У 2019 році приймаються сертифікати ЗНО 2017, 2018 та 2019 років всі, крім іноземної. Іноземна мова – сертифікати 2018 та 2019 років.

Проведення співбесід, вступних іспитів для даної категорії вступників 17, 18, 19 липня 2019 року.

Для здобуття ступеня вищої освіти «Бакалавр» на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста; спеціаліста або ступеня вищої освіти бакалавра, магістра за іншою спеціальністю (друга вища) закінчення прийому заяв та документів від осіб, які мають складати фахові вступні випробування, що проводить Університет триватиме до 18:00       22 липня 2019 року.

Проведення фахових вступних випробувань 24, 26 липня 2019 року.

Для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальностями 081 “Право” та 293 “Міжнародне право” на основі здобутого ступеня вищої освіти або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста закінчення прийому заяв та документів для осіб, які вступають на основі результатів ЄВІ (єдиного вступного іспиту) та ЄФВВ (єдиного фахового вступного випробування) 23 липня 2019 року.

Додаткове фахове вступне випробування для вступників, які вступають на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки), і вже складали ЄВІ (єдиний вступний іспит) та ЄФВВ (єдине фахове вступне випробування) 25 липня 2019 року.

У 2019 році приймаються сертифікати єдиного фахового вступного випробування 2018 та 2019 років. Іноземна мова – сертифікати 2019 року.

З детальною інформацією щодо вступу до Університету можна ознайомитись на сайті у розділі Приймальна комісія або за телефоном Приймальної комісії (044) 424 91 37.

Бажаємо всім абітурієнтам успішного вступу

до Київського університету права НАН України

на обрані ступені вищої освіти!