Розпочала роботу спільна літня школа КУП НАНУ та Батумського Державного університету (Грузія)

31 Липня, 2018

Розпочала роботу спільна Літня школа Київського університету права НАН України та Батумського Державного університету ім. Шота Руставелі «ПРАВО ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ ТА ЄВРОПЕЙСЬКА ІНТЕГРАЦІЯ ПІВДЕННОГО КАВКАЗУ».
    У літній школі яка проходить на базі Батумського Державного університету ім. Шота Руставелі в місті Батумі (Грузія)  від КУП НАНУ  беруть участь студенти як Київського університету так і Рівненського інституту КУП НАН України, аспіранти та професори вузу.

ls1.jpg

ls2.jpg

Відкриваючи Літню школу, до усіх учасників звернувся декан юридичного факультету БДУ ім. Шота Руставелі, професор Адам Махарадзе, який привітав усіх присутніх з початком роботи школи, та побажав гарного настрою та продуктивної роботи.

batumish2.jpg

batumish1.jpg

Також, з вітальним словом від КУП НАН України  виступив директор Рівненського інституту КУП НАНУ Володимир Якимчук, який зазначив, що з цього року Київський університет права НАН України приєднався до проведення Літньої школи як співорганізатор заходу, що це надзвичайно велика честь для нашого університету і результат багаторічної  співпраці з грузинськими науковцями та освітянами, а також  подякував адміністрації Батумського Державного університету ім. Шота Руставелі за високий організаційний  рівень заходу.
    В навчальному процесі та роботі  даної школи беруть участь фахівці з різних країн, які діляться своїм досвідом з молодим поколінням,  в свою чергу студенти, які цього року приїхали не лише з України та всієї Грузії, але і з  Австрії, Азербайджану, Казахстану та Ірану,  мають нагоду прослухати  лекції провідних науковців, а також обмінятися досвідом.

ls5.jpg

ls6.jpg

Слід зазначити, що  організатори  школи підготували багато цікавих та корисних навчальних та пізнавальних  заходів. Так, студенти не тільки беруть участь у  лекціях, майстер-класах та тренінгах,  але і мають цікаву культурно-екскурсійну програму по чисельним історичним та природним пам’яткам Аджарії.

ls7.jpg

ls8.jpg