Розпочав роботу Культурно-розважальний центр КУП НАН України

18 Вересня, 2009

У вересні 2009 року в Київському університеті права НАН України розпочав свою роботу Культурно – розважальний центр.

Діяльність Центру спрямована на збереження та відродження кращих мистецьких традицій університету. Культурно – розважальний центр творчо використовує набуті форми і методи мистецько-культурної роботи та запроваджує нові.

Основним завданням Центру є створення умов для формування і задоволення культурних запитів, духовних потреб, розвиток ініціативи і реалізація творчого потенціалу студентів університету у сфері дозвілля. Свою діяльність спрямовує на розвиток усіх напрямів сучасного українського і презентацію зарубіжного мистецтва, створення духовного середовища для гармонійного розвитку особистості, опанування здобутками класичного та сучасного мистецтва. Крім того, залучення професійних творчих колективів до співпраці створює умови для підвищення мистецької кваліфікації у студентів, котрі прагнуть розвинути свої творчі здібності.

Кожен студент – правник повинен вміти виразити свою творчу своєрідність, яка, в майбутньому,  дасть змогу вміло концентрувати увагу, керувати фантазією, мати образне бачення, розвивати свої творчі здібності, виховати художній смак, адекватність мислення, організаторські здібності. Культурно-розважальний центр КУП НАН У допоможе в цьому студентам.

У центрі є багато творчих студій та колективів:
              –  Студія спортивно-бального танцю;

–  Студія сучасного танцю;

–   Студія східного танцю «Вуаль»;

–   Студія вокалу;

–    Вокально-інструментальний ансамбль;
             –    Група підтримки КУП НАН України;

–    Команда КВК;
             –    Гурток аеробіки.

Робоча адреса: м. Київ, вул. Доброхотова, 7-А, каб. №5.

Директор Культурно-розважального центру КУП НАН України – Дорощенко Марія В’ячеславівна тел. 80931458511

Менеджер Культурно-розважального центру КУП НАН України-Золотар Ольга Ігорівна –80932464728