Розширене засідання Вченої ради КУП НАН України за участю трудового колективу, батьківського комітету, студентства Рівненського інституту КУП НАНУ

3 Березня, 2009

03 березня 2009 р. в Київському університеті права Національної академії наук України відбулося розширене засідання Вченої ради КУП НАН України за участю трудового колективу, батьківського комітету, студентства Рівненського інституту КУП НАНУ з приводу звітування Рівненського інституту КУП про організаційну, навчально-методичну, наукову і виховну роботу за 2008/2009 н. р. На засіданні була висловлена та одноголосно підтримана пропозиція щодо оптимізації кадрових питань, розробки концепції розвитку Рівненського інституту КУП НАНУ, яка міститиме ряд положень щодо удосконалення функціонування вузу та студентського життя в цілому. Інформація була направлена в Національну академію наук України, Рівненську обласну раду, Рівненський інститут.