Розширення співпраці КУП НАНУ з ізраїльськими вузами

23 Травня, 2018

В рамках роботи Першої міжнародної українсько-швейцарсько-ізраїльської науково-практичної  конференції «Актуальні питання права інтелектуальної власності», що розпочала роботу 21 травня та тривала три дні  пройшли переговори ректора КУП НАНУ, професора Юрія Бошицького з представниками  Тель-Авівського університету та ОНО академічного коледжу стосовно проведення наступної спільної науково-практичної конференції  на базі ізраїльського вишу, а також, відбулося урочисте підписання меморандуму про співробітництво між КУП НАНУ та ОНО академічним коледжем, в рамках якого були  обговорені інші  можливі напрямки співпраці.

isr1.jpg222.jpgisr3.jpg

Користуючись нагодою, адміністрацією вузу для іноземних колег та студентів з Ізраїлю було проведено екскурсію по університету, ознайомлено з матеріально-технічною базою, зокрема з фондами науково-навчальної бібліотеки, технічним оснащенням аудиторій, лінгафонним кабінетом. Особливий інтерес гості виявили до музею криміналістики, де вони мали змогу ознайомитися з колекцією холодної зброї, стендами зі всіх галузей криміналістики «Дактелоскопії», «Трасології», «Габітології», «Балістики» тощо, а також капличка Преподобного Нестора Літописця – духовного покровителя освітян, що знаходиться на території Київського університету права Національної академії наук України .

isr4.jpg

isr5.jpg

isr7.jpg

Також, студенти Київського університету права НАН України поділилися з ізраїльськими студентами інформацією щодо проведення освітнього процесу в Україні, щодо життя студентів в стінах університету та  запросили іноземних студентів на екскурсію по визначним місцям Києва.