ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ!!! КУП НАНУ ПРОПОНУЄ ВІДВІДАТИ МУЗЕЇ УНІВЕРСИТЕТУ
Шановні абітурієнти, в структурі КУП НАН України, з метою покращення начального процесу, вже багато років успішно функціонують сім музеїв та кабінетів-музеїв, які використовуються як в навчальному процесі, так і в науково-дослідній діяльності університету.
Але музейна справа потребує додаткової уваги та відповідної роботи. Під час карантину оновлено деякі експонати, проведена їх систематизація та облік.
Ідея створення, основне завдання, та структурна побудова цих музеїв і тематичних кабінетів полягає в популяризації історичної та наукової спадщини видатних українських державних діячів та науковців – академіків В.М. Корецького, М.П. Василенка, В.М. Глушкова, В.І. Семчика та інших.
1. Музей криміналістики імені Ганса Гроса був створений професором КУП НАНУ Г.С. Семаковим для проведення навчальної, наукової та освітньої робот, збереження, вивчення та використання в якості експонатів об’єктів, що були речовими доказами та використовувались у проведенні криміналістичних досліджень: зброя, знаряддя скоєння злочинів та інші предмети, які становлять науковий і практичний інтерес.
2. Музей підробок та піратства – перший в Україні університетський музей, створений спільно Українським альянсом по боротьбі з підробками та піратством та патентно-юридичною фірмою «Пахаренко і Партнери». В експозиції музею представлені контрафактні товари, що містять об’єкти права інтелектуальної власності, ввезення або вивіз яких на територію України призводять до порушення прав власників.
3. Музей комп’ютерних технологій та криміналістичної техніки імені В.М. Глушкова відображає розвиток світової та вітчизняної обчислювальної техніки з середини 40-х рр. до наших днів, висвітлює вклад академіка В.М. Глушкова в розвиток інформаційних технологій.
4. Історико-етнографічний музей КУП НАНУ створений для мотивації студентів до шанобливого ставлення та збагачення етнографічної колекції університету шляхом представлення експонатів, що відображають унікальність свого рідного краю.
5. Кабінет-музей міжнародного права імені академіка В.М. Корецького створений з метою вшанування пам’яті видатного юриста-міжнародника, фундатора школи сучасного міжнародного права. Експозиція відтворює життєвий і науковий шлях академіка і містить добірку праць відомого юриста-міжнародника.
6. Кабінет-музей аграрного та земельного права імені професора В.І. Семчика представлені біографічні матеріали та наукові доробки фундатора вітчизняної аграрно-правової науки.
7. Кабінет-музей історії українського права імені академіка М.П. Василенка створений з метою вшанування памяті другого президента АН України (1921-1922 рр.), засновника української історичної науки. У кабінеті представлені документи про життєвий і творчий шлях академіка, дидактичні матеріали та література з історії держави і права України.
Наші музеї та тематичні кабінети використовуються в навчальному процесі з урахуваням спеціалізації студентів усіх форм навчання та у проведенні систематичної профорієнтаційної роботи та різноманітних наукових заходах, що проводять в університеті.
МУЗЕЇ КИЇВСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ПРАВА НАН УКРАЇНИ
З НЕТЕРПІННЯМ ЧЕКАЮТЬ НА АБІТУРІЄНТІВ!!!
ОТРИМУЙТЕ НОВІ ЗНАННЯ, НОВІ ВРАЖЕННЯ ТА ДОСВІД!!!