Шановні колеги! Триває передплата на науково-теоретичний щоквартальник «Часопис Київського університету права» на 2016 рік

4 Грудня, 2012

Шановні колеги!

Триває передплата на науково-теоретичний щоквартальник
«Часопис Київського університету права» на 2016 рік.

Розпочато передплату на науково-теоретичний щоквартальник «Часопис Київського університету права» на 2016 рік.
     «Часопис Київського університету права» внесено до переліку фахових видань за спеціальністю «Юридичні науки» (постанова Президії ВАК України № 1-05/6 від 12.06.2002 р.; постанова Президії ВАК України № 1-05/3 від 14.04.2010 р., наказ Міністерства освіти і науки України №528 від 12.05.2015 р.).
     У журналі висвітлюються актуальні питання теорії та історії держави і права, державного управління, адміністративного, конституційного, міжнародного, фінансового, цивільного і підприємницького, аграрного та екологічного права, кримінології, кримінального і кримінально-процесуального права. Часопис інформує також про події наукового життя та досвід юридичної освіти в Україні; подає рецензії наукових праць та підручників з юридичної тематики.
     Видання стане в нагоді науковцям, викладачам і студентам.
     Обсяг часопису – 400-430 сторінок формату А4.
     Умови переплати розміщені в Каталозі видань України.
     Передплатний індекс: 23994.
     Звертайтесь у поштові відділення зв’язку або до редакції журналу.
     Пропонуємо Вам також скористатися новим, швидким і зручним способом передплати через сайт www.presa.ua. Ви зможете оформити передплату online.

Довідки за телефоном: (044) 235-63-24(044) 235-63-24.

Call

Send SMS