«Школа помічника народного депутата» вперше в Україні

5 Березня, 2014

Вперше в Україні відбудеться освітня програма «Школа помічника народного депутата», яка передбачає двотижневе стажування та можливість працевлаштування випускників у Верховній Раді України.

Школа помічника відбудеться 15-18 березня – 4 повні дні лекцій, майстер-класів, тренінгів від народних депутатів України (Олега Тягнибока, В’ячеслава Кириленка, Віктора Балоги, Валентина Наливайченка, Миколи Княжицького, Олесі Оробець), кращих політтехнологів (Володимира Грановського, Сергія Гайдая, Костянтина Бондаренка, Олега Медвєдєва), піарників (Михайла Кухара, Олени Дерев’янко), медіаекспертів та чинних помічників, радників депутатів. Викладачі – відомі українські та зарубіжні практики, з великим досвідом роботи у політичній сфері.

Програма має соціальне спрямування, передбачає створення кадрового резерву талановитої молоді, яка прагне працювати у державних структурах. Проект не містить в собі політичної складової, а має лише професійний характер.

Під час школи будуть розкриті такі теми:«Інформаційна підтримка публічних осіб: інформаційна тактика, рейтинг, конфліктологія та протидія чорному піару», «Основні тенденції сучасної політичної ситуації в Україні», «Управління іміджем і репутацією політиків і політичних сил», «Юридична складова при роботі з політиками: від виборів до законодавчої діяльності», «Переговори у великій політиці» та багато інших.

За більш детальною інформацією звертайтеся
 в кабінет Студентського Парламенту

(літній павільйон)