Школярі Уманщини відвідали КУП НАНУ

13 Червня, 2018
    У рамках співпраці Київського університету права НАНУ з провідними школами України 12 червня 2018 року представники Уманщини відвідали Університет з метою ознайомлення його діяльності.

Учні трьох шкіл м. Умань, а саме: Родниківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Т.Г. Шевченка, яку очолює директор Слупіцька О.І.; Бабанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів на чолі з Куць І. В.; та Дмитрушківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів керівником якої є Мовчан Н. І. мали змогу прослухати історію створення Університету, прогулятись мальовничою територією,  відвідати унікальні музеї КУП НАНУ, зокрема, музей підробок,  музей криміналістики ім. Ганса Гросса, музей комп’ютерних технологій, історико-етнографічний музей.

sh4.jpg

sh5.jpg

sh6.jpg

Також за результатами конкурсу наукових робіт імені академіка М.П. Василенка на тему “Державно-правовий розвиток України:історія та сучасність” було обрано три переможці, яких ми щиро вітаємо та бажаємо успіхів у подальшій науковій діяльності. Після урочистого вручення сертифікатів школярам також були вручені пам’ятні подарунки – флешки ВОІВ.

Крім того, молодь мала змогу поспілкуватись особисто з ректором Юрієм Бошицьким та поставити запитання, які їх цікавили. Приємним доповненням заходу став обмін подаруками. Зокрема, Університет передав до бібліотеки Родниківської школи літературу юридичного спрямування, підготовлену науковцями КУП НАНУ.

sh1.jpg

sh2.jpg

sh3.jpg

Важливо, що в період коли випускники шкіл визначаються зі своїм університетським майбутнім екскурсія до КУП НАНУ сприяла ознайомленню молоді зі специфікою навчального, наукового та студентського життя університету, яке відповідає міжнародним та національним стандартам надання вищої юридичної освіти.

sh7.jpg

Університет з радістю прийме до свого студентського колективу нових талановитих школярів, які згодом стануть фахівцями своєї справи.

Матеріал підготувала:
Т.О.Кортукова