Швейцарія полегшує умови навчання молодих іноземців

12 Грудня, 2012

З 1 лютого 2013 року Швейцарія полегшує умови навчання молодих іноземців. Тимчасова реєстрація на території країни буде продовжена для них до кінця періоду навчання. Таке рішення прийняла Федеральна Рада Швейцарії, проігнорувавши вимоги правих сил і економічні умови, що склалися.
     Для того, щоб отримати право на навчання, претендент повинен володіти національною мовою, з повагою ставитися до законодавства держави і шанувати його традиції. Окрім цього, обов’язковий період шкільної освіти на території країни повинен складати не менше п’яти років, після чого молоді іноземці зможуть запитати посвідку на проживання строком на 12 місяців.
     При виконанні всіх умов претендент, що отримав дозвіл, зможе продовжити його на необхідний для завершення навчання час.
12.12.2012 16:23, за матеріалами: Euromag.ru