Сьогодні зі спортом – завтра з майбутнім

24 Березня, 2015

У блакитному атріумі Київському університеті права НАН України у рамках загальноуніверситетського проекту «Сьогодні зі спортом – завтра з майбутнім» відбувся турнір з армреслінгу на Кубок академіка НАН України Юрія Шемшученка. Цей турнір проводився вперше. На церемонії відкриття змагань ректор КУП НАНУ, професор Юрій Бошицький відзначив велику роль фізичної культури і спорту в житті сучасної людини, підкреслив, що КУП НАНУ приділяє і буде приділяти велику увагу їх розвитку. З вітальним словом до учасників змагань звернувся Почесний ректор КУП НАНУ, директор Інституту держави і права ім. В.М.Корецького, академік НАН України Юрій Шемшученко та особисто дав старт.
     На особистому прикладі ректор Юрій  Бошицький  і почесний ректор Юрій Шемшученко продемонстрували дух змагальності та безпосередню практику з армреслінгу перед учасниками змагань.
     Нагородження переможців та призерів буде проведено в Інституті держави і права ім. В.М.Корецького напередодні Міжнародного дня здоров`я.