СПІЛЬНА БОЛГАРСЬКО-УКРАЇНСЬКА МАГІСТЕРСЬКА ПРОГРАМА

25 Травня, 2012

СПІЛЬНА БОЛГАРСЬКО-УКРАЇНСЬКА МАГІСТЕРСЬКА ПРОГРАМА

Новини | Випускники | Про програму | Розклад | Графік сесій

З жовтня 2011 року в Київському університеті права Національної академії наук України ( КУП НАН України) успішно функціонує спільна магістерська програма з Варненським вільним університетом ім. Чорноризця Храбра (Varna Free University, Болгарія), яка була започаткована в рамках розвитку міжнародних зв’язків у КУП НАН України.
     Спільна магістерська програма дає можливість студентам КУП НАН України  здобути одночасно вищу освіту як у Київському університеті права НАН України, так і в провідному університеті Болгарії – Варненському вільному університеті ім. Чорноризця Храбра?.
Мета програми: підготовка високопрофесійного корпусу юристів-міжнародників, котрі досконало застосовують законодавство різних країн для захисту прав українських громадян поза межами України, в міжнародних організаціях, а також представляють інтереси зарубіжних фірм, іноземних громадян в Україні, захищають інтереси держави на міжнародному рівні.
Переваги спільної магістерської програми
     Головною перевагою програми є взаємна інтеграція української та європейської освітніх систем, впровадження практично-орієнтованого навчання на основі кращих європейських та світових досліджень, завдяки чому випускники програми отримують чималий досвід та безмежний спектр можливостей для розкриття власного потенціалу.
     Програма відкриває широкі можливості для професійної реалізації її випускників. Отриманих знань буде достатньо як для працевлаштування в органи та інституції Європейського Союзу, так і для приватної практики на території Європейського союзу і за його межами.
     За бажанням, випускники можуть продовжити навчання у Варненському вільному університеті для отримання науково-кваліфікаційної ступеня «доктор» або в КУП НАНУ для здобуття наукового ступеня – кандидата юридичних наук.

Умови програми:
1.Навчальний період складатиме 1 рік:  І семестр  (жовтень-лютий) – навчання відбувається в КУП НАН України;  ІІ семестр (березень –липень) – навчання продовжується у Варненському вільному університеті ім.Чорноризця Храбара.
2.Навчання передбачає отримання 90 залікових кредитів ECTS
3.Спеціалізації магістерської програми: «Міжнародне право» та «Право Європейського Союзу».
4.Після проходження навчання та успішного захисту магістерських робіт, студенти отримують Диплом ECTS Label и DS Label Магістра права Varna Free University (Болгарія).
5.КУП НАН України сприяє оформленню віз для навчання (консульський і страховий збір студент оплачує самостійно)
6.Додаткові витрати для проживання в м.Варна (помешкання, харчування, вільний час,) складають приблизно 200-300 євро на місяць.
7.Всі студенти забезпечуються житлом у м.Варна (10-15 хвилин від Університету)
8.Прийом документів відбувається у період з 01 липня  до 25 вересня 2014 року.

Координатор програми в КУП НАН України:
Дей Марина Олександрівна,
 тел.:424-33-35;