Співпраця КУП НАНУ з Дебреценським університетом (Угорщина)

8 Квітня, 2015

Юридичний факультет Дебреценського  університету (Угорщина) уже декілька  років поспіль є партнером Київського університету права НАН України. Зважаючи на це та на запрошення декана Дебреценського університету, професора Д.Чечі , ректор КУП НАНУ, професор Ю. Бошицький з робочим візитом відвідав юридичний факультет.
     В рамках зустрічі обговорювались питання співпраці між Київським університетом права НАН України та юридичним факультетом Дебреценського університету, а саме: спільне проведення наукових та  науково-практичних конференцій, семінарів та інших наукових заходів, спільна участь у міжнародних науково-освітніх програмах, організація проектів в сфері юриспруденції.

На завершення зустрічі, Юрій Ладиславович презентував для бібліотеки Дебреценського університету  нові видання КУП НАНУ та запросив іноземних колег відвідати Київський університет права НАН України.

Прес-центр КУП НАНУ