Співпраця КУП НАНУ з муніципалітетом м. Кехнець (Словаччина)

10 Квітня, 2015

Перебуваючи з робочим візитом у Словаччині, ректор КУП НАНУ, професор Ю.Л. Бошицький мав нагоду  зустрітися з давнім  партнером та другом  університету  мером муніципалітету м. Кехнець, паном  Й. Конколі (Словаччина).

Словацькі колеги презентували останні здобутки сучасного індустріального парку, які є унікальним явищем на теренах країн східної Європи за останні  років. На території громади функціонує понад 20 компаній з усього світу, які забезпечують його розвиток, а також муніципальні садочки, школи, конгрес-зали, бізнес-готелі, оздоровчі-центри. Уже найближчим часом на території селища планується будівництво університету, який буде працювати за напрямками, які є запотребуваними компаніями, які функціонують на даній території.

На зустрічі також був присутній начальник управління ліцензування та акредитації Міністерства освіти і науки України, доктор педагогічних наук, професор Андрій Шевцов, який був запрошений до до складу делегаціїз України ректором університету, професором  Юрієм Бошицьким.
     Зустріч проходила у дружній та теплій атмосфері та увінчалась обміном літературою та сувенірами.

Прес-центр КУП НАНУ